Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOUZLA NA LÁSKU

1. CHCEŠ ABY SI TĚ VŠIMNUL :

Potřeby: 7 okvětních lístků růže

7 jadérek z jablka

7 kapek vanilkového extraktu

7 kapek jahodové šťávy

7 kapek malinové šťávy

7 polévkových lžic vody

2 lžičky skořice

Postup: Sedmý den v týdnu (neděle) smícháš v sedmou hodinu (ráno nebo večer v sedm) při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."

Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

2. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.

3. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :

Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!

4. CHCEŠ SE ZBAVIT TRÁPENÍ S LÁSKOU :

Postav růžovou svíčku mezi bílé a na papír napiš jméno kluka na kterého chceš zapomenout. Papírek se jménem spal v plamenu růžové svíčky a říkej: " ať tvé jméno shoří jasným plamenem to, že na tebe zapomenu mě osvobodí v tento moment"

Popel nech napadat do misky s vodou. Toto kouzlo působí nejlépe při úplňku.

5. CHEŠ POZNAT SVÉHO BUDOUCÍHO KLUKA :

a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.

Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na

libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!

když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě

nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.

b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší

době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které

napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned

se to dozvíš!

c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,

naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné

sny o tvém vyvoleném.

d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich

voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je

polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem

nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave

na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané

kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.

e) JEN PRO ODVÁŽNÉ !!!

Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.

Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího

kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým

ramenem se objeví obrys klučičí tváře.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzla a čáry jsou součástí čarodějnictví, kterou nejčastěji používá čarodějnice pracující sama. Kouzla dělají celé skupiny , ale existují velmi účinná kouzla, která může provádět jednotlivec. Nejdůležitější pro čarování jsou CITY. Musíte CHTÍT, aby se něco stalo. Musíte si to přát celou svou bytostí a prostřednictvím této touhy vložíte veškerou svou sílu do kouzla. To je důvod, proč je mnohem lepší dělat taková kouzla pro sebe než žádat někoho jiného, aby to pro vás udělal. Jestliže děláte nějaké kouzlo pro druhou osobu, neexistuje způsob, jakým by se vám mohlo podařit vložit stejnou dávku emocionální síly do naplnění přání druhé osoby. Jak na to? Vytvořte jednoduchý kruh a čarujte v kteroukoli dobu. Ale pozor, správně byste měli čarovat na místě, kde vás nikdo nebude rušit! Kouzlo opakujte 3x do týdne, výsledky se dostaví. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, ale pamatujte si jedno pravidlo: "Dělej, co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Dám vám doporučení vyzkoušet tento jednoduchý testík, který sice zná víc lidí ale je to fakt dobrý na zjištění magických schopností !!!

Požádejte kamaráda, známého, mamku, taťku, sourozence nebo jinou osobu aby se svlékla do pasu a posadila se zády k vám. Natáhněte ruku s dlaní obrácenou dolů a prsty u sebe a namiřte ji na její záda. Konečky prstů udržujte ve vzdálenosti asi 2,5 cm od povrchu pokožky. Teď pomalu pohybujte rukou nahoru a dolů podél páteře. Snažte se držet paži rovně a soustřeďte své myšlení na vyslání veškeré své energie svou paží do ruky a konečků prstů.

Pokud vám osoba sdělí, že nic necítí, tak vám nerada musim říct že vy asi pravděpodobně žádnou vnitřní sílu nemáte, a nebo jste si test udělali jen z legrace. Ale pokud vám osoba sdělí, že cítila lehké šimrání, spíše brnění, nebo i něco jiného, gratuluji. Pro vás bude čarování hračkou. Fakt to zabírá J papa :-*

ZAKLÍNADLA

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

Zaklínadlo počasí

Už nechcete sedět mlčky doma a sledovat to otravné deštivé počasí? Zde je možnost. "Archilus, Pilantus, Djamo"

Zaklínadlo štěstí

"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"

Zaklínadlo proti zlým duchům

"Prach jsi a v prach se obrátíš. Na věčnosti, ať zlý duchu shoříš"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

testimony about the good works of Dr Isikolo

(leona rafael, 8. 1. 2020 7:25)

JAK ZÍSKAT EX LOVER ZPĚT BEZ PANIKU. Jsem Leona Rafael. Chci svědčit o mocném doktorovi Isikolou za záchranu mého vztahu. Musím být jedním z mála, kteří nemají potíže s tím, že někomu ukážu a řeknu, jak jsem vděčný za to, že jsem svůj vztah učinil melodickým a hladkým vztahem. Snažil jsem se být ve svém vztahu se svým přítelem pozitivnější, zdá se, že to trvalo věčně. Další dáma vzala Fiancee ode mě a oba se přestěhovali. Plakala jsem a hledala ho, aby se vrátil, ale on odmítl přijmout moje hovory ani vrátit mé zprávy. Můj přítel mě seznámil s mocným kouzelníkem jménem Isikolo, který mi pomohl vrhnout velmi silné milostné kouzlo, které mi vrátilo mého snoubence za 48 hodin. Byl jsem ohromen a překvapen, když mě moje snoubenka volala, abych mě všechny prosila o odpuštění kvůli mocnému milostnému kouzlu doktora Isikola. Pokud máte nějaké problémy s manželstvím nebo vztahem, nezapomeňte kontaktovat doktora Isikola následujícím způsobem. Jeho e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com nebo můžete také Whatsapp ho na +2348133261196

Chci aby se do mě zamiloval w byl do mě hotovej

(Lucie meštanová , 15. 12. 2019 17:24)

Kluk jménem Robert ladič on mě nechce ale já jeho straně chci moc ho miluju chci aby se do mě zamiloval a bylndo mě hotovej tak jako já do něho

How can i get back my ex lover

(Juilet Peter, 4. 12. 2019 7:32)

Když jsem našel doktora Johna, zoufale jsem potřeboval přivést svého bývalého milence zpět. Nechal mě pro jinou ženu. Stalo se to tak rychle a já jsem v situaci vůbec neřekl. Prostě mě po 3 letech vyhodil bez vysvětlení. Kontaktuji Dr.Johna prostřednictvím jeho webových stránek a řekl mi, co musím udělat, než mi může pomoci, a udělal jsem, co mi řekl, poté, co jsem poskytl to, co chtěl, vrhl milostné kouzlo, aby nám pomohl dostat se zpět dohromady . Krátce poté, co udělal své kouzlo, můj přítel mi začal znovu posílat textové zprávy a cítil se hrozně za to, co mi právě dal. Řekl, že jsem nejdůležitější osobou v jeho životě, a to ví teď. Vstoupili jsme spolu a on byl vůči mně otevřenější než předtím a pak začal trávit více času než dříve. Od té doby, co mi Dr. John pomohl, je můj partner velmi stabilní, věrný a blíž ke mně než dříve. Vřele doporučuji Dr. John každému, kdo potřebuje pomoc. E-mail: drjohnsoco@gmail.com, zavolejte mu nebo přidejte jej na WhatsApp prostřednictvím: +2348147766277

HOW I GOT BACK MY HUSBAND

(rodric camela, 23. 10. 2019 2:11)

Toto je třeba si přečíst každý, jsem tady, abych informoval celý svět o člověku, který zachránil můj vztah, a tento velký muž se jmenuje Dr. IZOYA. Opravdu pro mě odvedl skvělou práci tím, že přivedl mého bývalého milence, který mě opustil, a slibuji, že se ke mně už nikdy nevrátím. S tímto jsem si uvědomil, že rozdáváním podrobností o Dr. IZOYA světu bude pro lidi, kteří mají rozbité domovy nebo vztahy, hodně dobré, aby tento rozbitý vztah nebo vaše manželství napravili. Můžete se k němu dostat prostřednictvím jeho e-mailové adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte se s ním a uvidíte, jak bude váš problém vyřešen do 24 hodin. Specializuje se také na následující záležitosti ...
(1) Chcete, aby vaše ex zpět.
(2) Chcete se povýšit do kanceláře.
(3) Chcete, aby vás následovali muži / ženy.
(4) Chceš dítě.
(5) Jste podnikatel a chcete vyhrát smlouvy.
(6) Chcete, aby váš manžel byl navždy váš.
(7) Potřebujete duchovní pomoc.
(8) Byli jste podvodníci a chcete získat zpět ztracené peníze.
(9) Zastavte rozvod.
(10) Vyvolání finančních rituálů.
(11) Vyhrajte volby.

Som veľmi šťastný, že všetci povedia, že počujú, čo môj svedectvo povie

(Kovak Celine, 9. 10. 2019 3:55)

Jsem velmi překvapen zázračným zážitkem a zázraky dr. Ilekhojie, které se šířily na internetu i po celém světě. Jak úžasně pomohl lidem na celém světě obnovit zpět své ztracené milence, kontaktoval jsem ho poté, co jsem prošel tolika svědectvím různých lidí, jak Pomáhá mi přivést zpět milence, řekl jsem mu o mém manželovi, který mě opustil asi před 8 měsíci, a odešel z domu se vším, co jsem měl, byl jsem zmatený, když mi jen řekl, abych se usmíval a měl jsem klid, který mě ujistil, že zvládne vše za pouhých 48 hodin. Po druhém dni, kdy mi můj manžel zavolal, jsem byl tak šokován, vybral jsem hovor a nemohl uvěřit svým uším, opravdu mě prosil, abych mu odpustil a slíbil telefonicky, Vrátil se domů a také mi dal velmi pěkné dárky, jen aby pro něj dokázal svou lásku ke mně, byl jsem tak šťastný, že jsem musel zavolat doktoru Ilekhojie a poděkovat mu, jen mi řekl, abych sdílel dobré zprávy po celém světě „Pokud potřebujete efektivní a skutečné kouzlo jakýkoli problém ve vašem životě můžete kontaktovat dr Ilekhojie na jeho e-mailu: gethelp05@gmail.com nebo jeho WhatsApp / Viber ho na: +2348147400259

hustý

(Petr, 23. 9. 2019 12:18)

www.uir-666.cz

Stach

(Sasa, 3. 9. 2019 18:39)

Dobrý den mám dotaz,před 4 lety jsem měl štěstí ale poslední roky se mi oběvuje černy stín .A těd mám jen smůlu poraďtemy co stím. Děkuji

Re: Zkusenost

(Veronika, 22. 8. 2019 10:55)

Děkuji za kontakt na paní Baru. Je úplně úžasná.
Mohu ze své zkušenosti, jen doporučit.
Barunkabarunka69@seznam.cz

Re: Zkusenost

(Hanka, 13. 8. 2019 13:04)

Chci touto cestou poděkovat paní Barunce, dnes se mi narodila krásná holčička. Dlouho jsem nemohla otěhotnět, až jsem narazila na Baru, která je prostě zlatíčko. Mohu Vám ji opravdu doporučit.
Barunkabarunka69@seznam.cz

Re: Zkusenost

(Milena, 23. 7. 2019 17:55)

Milé dámy a pánové, já měla možnost pracovat s paní Bárou. Za mě obrovské díky, nebýt vás, tak už nejsem na tomto světě. Děkuji Vám Barunko

Magická

(Evka, 26. 4. 2019 10:28)

Nejlepší z nejlepších je Iris. Nejhodnější, dokáže se úžasné vcítit do problémů, udělá vám rozbor a najde nejvhodnější řešení. Mě pomohla s prací a se vztahem a navíc v podstatě za málo. Určitě se jí nebojte napsat knezka.iris@seznam.cz

Re: Magická

(Zdena, 25. 6. 2019 15:39)

Zdravím vás všechny. Zkoušela jsem sama některé rituály na lásku ale nic. Kámoška mi doporučila Barcu. Měla jsem strach ji oslovit, ale nelituji. Je to Dáma, co opravdu umí a ví, co dělá. Jestli máte nějaké problémy, nebojte se a klidně ji kontaktujte. Barunkabarunka69@seznam.cz. Uvidíte, že pomůže i vam

necti

(neo, 7. 12. 2015 21:11)

Čarodějky se se zrodili z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři !! Kdo síto přečte tak do 5 týdnu umře !!!

Re: necti

(Radka, 17. 12. 2015 10:59)

Ha ha ha ha

Re: necti

(MONEE, 5. 2. 2016 21:19)

at silná mysl zvítězí nad zlobou a nenavisti a misto smrti at prinese vsem dluhy zivot a stesti. Tak se stane a idiot, co přeje smrt at rozum dostane. Amen.

Re: necti

(Bad, 30. 4. 2019 15:19)

Čarodějky se se zrodili z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři !!

Dotaz

(Simona , 26. 1. 2019 9:48)

Dobrý den jak mám začarovat osobu aby se do mě zamilovala děkuji můj e-mail je aleshon1989@seznam.cz

Re: Dotaz

(A, 24. 4. 2019 14:21)

Člověk kvám nejprve musí cítit náké pouto, ale když ho začarujete nebude to opravdová láska s jeho srdce bude to jenom iluze a ošálení jeho smyslů.

Dotaz

(Petra, 6. 2. 2019 21:58)

Chtěla jsem se zeptat, u zaklínadel musí být svíce? A v kterou hodinu se mají vyřknout? Děkuji

Re: Dotaz

(A, 24. 4. 2019 14:19)

Ve 12 hodin večer je vše nejsilnější, nemusí, ale pomáhá zvečit energii, kterou potřrbujete na kouzla.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »