Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOUZLA NA LÁSKU

1. CHCEŠ ABY SI TĚ VŠIMNUL :

Potřeby: 7 okvětních lístků růže

7 jadérek z jablka

7 kapek vanilkového extraktu

7 kapek jahodové šťávy

7 kapek malinové šťávy

7 polévkových lžic vody

2 lžičky skořice

Postup: Sedmý den v týdnu (neděle) smícháš v sedmou hodinu (ráno nebo večer v sedm) při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."

Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

2. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.

3. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :

Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!

4. CHCEŠ SE ZBAVIT TRÁPENÍ S LÁSKOU :

Postav růžovou svíčku mezi bílé a na papír napiš jméno kluka na kterého chceš zapomenout. Papírek se jménem spal v plamenu růžové svíčky a říkej: " ať tvé jméno shoří jasným plamenem to, že na tebe zapomenu mě osvobodí v tento moment"

Popel nech napadat do misky s vodou. Toto kouzlo působí nejlépe při úplňku.

5. CHEŠ POZNAT SVÉHO BUDOUCÍHO KLUKA :

a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.

Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na

libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!

když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě

nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.

b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší

době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které

napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned

se to dozvíš!

c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,

naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné

sny o tvém vyvoleném.

d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich

voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je

polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem

nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave

na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané

kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.

e) JEN PRO ODVÁŽNÉ !!!

Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.

Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího

kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým

ramenem se objeví obrys klučičí tváře.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzla a čáry jsou součástí čarodějnictví, kterou nejčastěji používá čarodějnice pracující sama. Kouzla dělají celé skupiny , ale existují velmi účinná kouzla, která může provádět jednotlivec. Nejdůležitější pro čarování jsou CITY. Musíte CHTÍT, aby se něco stalo. Musíte si to přát celou svou bytostí a prostřednictvím této touhy vložíte veškerou svou sílu do kouzla. To je důvod, proč je mnohem lepší dělat taková kouzla pro sebe než žádat někoho jiného, aby to pro vás udělal. Jestliže děláte nějaké kouzlo pro druhou osobu, neexistuje způsob, jakým by se vám mohlo podařit vložit stejnou dávku emocionální síly do naplnění přání druhé osoby. Jak na to? Vytvořte jednoduchý kruh a čarujte v kteroukoli dobu. Ale pozor, správně byste měli čarovat na místě, kde vás nikdo nebude rušit! Kouzlo opakujte 3x do týdne, výsledky se dostaví. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, ale pamatujte si jedno pravidlo: "Dělej, co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Dám vám doporučení vyzkoušet tento jednoduchý testík, který sice zná víc lidí ale je to fakt dobrý na zjištění magických schopností !!!

Požádejte kamaráda, známého, mamku, taťku, sourozence nebo jinou osobu aby se svlékla do pasu a posadila se zády k vám. Natáhněte ruku s dlaní obrácenou dolů a prsty u sebe a namiřte ji na její záda. Konečky prstů udržujte ve vzdálenosti asi 2,5 cm od povrchu pokožky. Teď pomalu pohybujte rukou nahoru a dolů podél páteře. Snažte se držet paži rovně a soustřeďte své myšlení na vyslání veškeré své energie svou paží do ruky a konečků prstů.

Pokud vám osoba sdělí, že nic necítí, tak vám nerada musim říct že vy asi pravděpodobně žádnou vnitřní sílu nemáte, a nebo jste si test udělali jen z legrace. Ale pokud vám osoba sdělí, že cítila lehké šimrání, spíše brnění, nebo i něco jiného, gratuluji. Pro vás bude čarování hračkou. Fakt to zabírá J papa :-*

ZAKLÍNADLA

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

Zaklínadlo počasí

Už nechcete sedět mlčky doma a sledovat to otravné deštivé počasí? Zde je možnost. "Archilus, Pilantus, Djamo"

Zaklínadlo štěstí

"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"

Zaklínadlo proti zlým duchům

"Prach jsi a v prach se obrátíš. Na věčnosti, ať zlý duchu shoříš"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Otázka:Ano či Ne?

(AnnLenn, 14. 1. 2016 16:03)

Je někdo kdo tady udělal nějaké to kouzlo a to se mu povedlo?

Re: Otázka:Ano či Ne?

(Satanica, 4. 6. 2016 22:08)

Ano Kouzla opravdu fungují Musíš jim věřit Mě se kouzla povedli už dvě Jedno bylo na přivolání lásky A druhé na To abych se ho zbavila Obě fungovali tak jak mi řekli že by fungovat měli

Re: Otázka:Ano či Ne?

(Naty M., 31. 7. 2017 19:04)

Povedlo jsem mi jednou kouzlo a to že jsem vyvolala bouřku a déšť

Kočí

(Kristýna , 10. 5. 2017 17:01)

Hezké jen tak dál

nechci ryskovat

(denisa, 13. 2. 2017 14:39)

arodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

Im Sonic

(Alexa Raven, 26. 10. 2016 19:39)

Hele kazdy rika ze kouzla neexistuji ale to neznamena ze nemusi. Vzdyt je tady tolik galaxii a vermi ze by byl nudnej zivot bez legend zahad kouzel a bytosti ktere vubec nezname. A jenom ze nejaci vedci z druhy strany sveta reknou NE ONI NEJSOU tak na to jim kaslu. To je muj nazor. Ahoj

čarodějky

(anicka, 23. 3. 2015 6:28)

Čarodějky se zrodili z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!! Kdo si to přečte tak do 5 dnů umře !!

Re: čarodějky

(sa..., 2. 5. 2015 23:07)

Čarodějky se zrodili z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!! Kdo si to přečte tak do 5 dnů umře !!

Re: Re: čarodějky

(Alice, 24. 7. 2016 9:01)

Čarodějky se zrodily z popela draciho, tak požádej ďábla samotného jenž umřít. Kdo si to přečte do 5 dnů umře!!!!

philipmosesoko@gmail.com

(ramsay, 2. 7. 2016 15:14)

Jmenuji se Andrea Ramsay, můj přítel a já jsme byli rádi, pokud bych mohl říct, a nikdy jsem si myslel, že bychom rozbít. Když jeho bratranec zemřel při tragické dopravní nehodě se vrátil do Philip borovice po dobu jednoho týdne, aby se svou rodinou. Nemohl jsem jít, protože jsem byl v polovině zábavné ven z města klientů pro práci. Nezdálo se rozrušený, že jsem nemohla jít, tak jsem ho nechal být. Další věc, že ​​vím, se neodpojí se starým přítelem ze střední školy, který měl zamilovanost lety a začali mít poměr! Neměl jsem tušení, co se děje, až jednoho měsíce poté, co se vrátil z Philip borovice. On pokračoval vidět ji i dokud jsem ho přistihla testování jí zprávu na jednu noc. konfrontoval jsem ho a on mi řekl pravdu o tom, co se stalo. Rozešli jsme se a šli každý svou cestou. Ani jeden z nás bojovali o našem vztahu. Byl jsem naštvaný a rozhodl se být rozrušený o tom a jen držet ho v pohybu. Potom asi po měsíci nemluví s ním jsem se stal smutný. Chtěla jsem, aby mi řekl, že chce být se mnou a ne s ní. Zavolala jsem mu, abychom usadit všechno, ale on odmítne k vrcholu mé volání po asi jednu hodinu, psal mi test a řekl mi, že vše je mezi námi a já bych nikdy v životě volal hi nebo vrátit se k němu opět jsem byl tak šok, protože můj manžel vím, že tolik let ještě nikdy chovat takovým způsobem, aby mi ani zvednout ruku na mně.
Po asi jeden měsíc a dva týdny že ho prosí, aby smířit se mnou a odmítal, byl jsem síla jít v on-line hledat mocné kouzlo kolečka, kdo mi může pomoci v situaci, protože jsem něco, co si pokazit s manželem vědět to bylo, jak jsem zasít svědectví o dámě, která testifier o tomto muž volání drokojie, jak jí pomoct v takové situaci, aby její přítel jí, že to, jak jsem se shromáždit tatínek e-mailovou adresu a já kontaktoval Dr.okojie a řekl mu: vše, co jsem stál před více než dva měsíce kvůli jiné ženě, táta mi řekl, že ne strach a slíbil mi pomohl přivést mého manžela zpátky ke mně, bylo to, jak se mi opravdu pomohlo! otec kouzlo, který bude dělat, aby mě minout. Měl hodně lítosti a cítil se špatně za to bojovat, aby mě a pro podvádění ve general.he Vrať se ke mně po třech dnech prosit mě za odpuštění, že nyní váží náš vztah mnohem víc teď a my jsme teď spolu ! Můžete také dostat své milence zpět pomocí Dr.okojie nebo jakéhokoli problému další výzvu, obraťte se na něj přes jeho e-mailu: drokojiehealinghome@gmail.com prosím, že je velmi silný a dobrý člověk. Miluju ho tolik, protože je můj táta. Ti ho znovu obrátit se svým soukromým e-mailu, drokojiehealinghome@gmail.com~~HEAD=pobj

nvn

(borec, 19. 6. 2016 22:40)

jsem píča,ma mrd,kokot ale né tokovej abych ošoustal tvojí mámu kundo.

Báchorky

(Ellen, 5. 3. 2016 20:43)

Sou to báchorky oni lžou nic takovýho se nemůže stát

Re: Báchorky

(elililka, 12. 6. 2016 15:34)

Proč to říkáš?
Na světě jsou třeba i věřící, který taky svým způsobem věří v kouzla. Možná to jsou báchorky, ale co když ne? Proč to nezkusit?
Oni taky věří v boha a nevědí jestli existuje.

kouzla a čáry

(elililka, 12. 6. 2016 15:30)

Dobré, kamarádka je zamilovaná do jednoho kluka, který se s ní rozešel. Zkoušely jsme různé metody a po tomhle se s ní zase začal bavit a už spolu byli i na hřišti.

kouzla a čáry

(elililka, 12. 6. 2016 15:30)

Dobré, kamarádka je zamilovaná do jednoho kluka, který se s ní rozešel. Zkoušely jsme různé metody a po tomhle se s ní zase začal bavit a už spolu byli i na hřišti.

how i got my ex back

(adora, 19. 5. 2016 0:20)

jmenuji se adora, chci využít této příležitosti a poděkoval velkého lékaře, který přinese zpět můj manžel, který je pro mě velmi šťastný dnes, takže jsem nemohl udržet úžasné práci, kterou vykonal pro mě, tak jsem se rozhodl podělit se s vámi všechno proto, on je skutečný nelíbí těm, kteří sníst své peníze a nikdy neudělal nic pro mě, mám jeden krásný dítě pro mého manžela, asi před 3 roky můj manžel a já byl hádají o některé věci dělá, že neměl dělal předtím, stejně jako udržování pozdě v noci a pití Nevím, že můj manžel má tajný poměr s dámou v blízkosti naší ulici, že splňují po práci v jednom hotelu, jednoho dne jsem cítil, že to je příliš mnoho nést pak jsem konfrontován ho jednou v noci, ale on neposlouchal místo mě zbil před naším dítětem pak nakonec mě opustil pro dámu. cítil jsem, můj život skončil a moje dítě si myslel, že nikdy neuvidí svého otce znovu. Snažil jsem se být silný jen pro dítě, ale nemohl jsem kontrolovat bolesti, které mučí mé srdce, moje srdce bylo naplněné bolestí a bolestí, protože jsem byl opravdu zamilovaná do svého manžela. Každý den a noc jsem si o něm myslí a vždycky jsem si přál vrátí ke mně, až jednoho dne jsem potkala mého dobrého přítele, který byl také v situaci, jako jsem já, ale její problém byl její bývalý přítel, který měla k nežádoucímu těhotenství pro a odmítl převzít odpovědnost a hodili ji. řekla mi, že důl byl malý případ, a že bych neměla starat o to vůbec tak jsem se jí zeptal, co bylo řešením svých problémů a ona mi dala tento skvělý doktor e-mailovou adresu drotutuhealinghome@hotmail.com~~HEAD=dobj. Byl jsem pochybovat, jestli byl tento muž řešením, protože jsem se snažil tolik falešný lékař na internetu, ale jedí pouze do své peníze a nikdy pracovat pro mě, tak jsem kontaktoval tohoto velkého muže a on mi řekl, co mám dělat a já skutek jim vše, řekl mi čekat na pouhých 72 hodin a že můj manžel přijde leze na jeho klečí jen o odpuštění, tak jsem věrně skutek, co tento velký muž mě požádal, abych dělat, a pro jistotu po dobu 72 hodin jsem uslyšel klepání na dveře jsem šel a otevřít dveře do značné překvapení jsem ho viděl na jeho klečí a já oněměl, když mě uviděl, všechno, co udělal, že pláče a žádají mě o odpuštění, od té doby se všechny bolesti a bolesti v mém srdci utekl, od té doby jsem a můj manžel a naše krásné dítě žije happily.that je důvod, proč chci říci velký dík dr okunta Tento velký muž mi jasně najevo, že tam je znát problém na zemi, která nemá řešení, takže prosím, pokud víte, že máte stejný problém, nebo jakýkoli problém, který je podobný, budu vám poradí kontaktovat tento skvělý lékaře prostřednictvím svého mailu drotutuhealinghome@hotmail.com~~HEAD=pobj

otazka

(awoj, 16. 4. 2016 14:40)

nedube misto jednorozce stacit kun

otazka

(awoj, 16. 4. 2016 14:40)

nedube misto jednorozce stacit kun

ja

(ja, 2. 4. 2016 19:43)

Bezte s tou carodejkou do p....e OK

Cisarova

(Elena, 22. 2. 2016 20:55)

Chci abi se domne zamiloval ale abi umřel od lasky kemne aby ma miloval na celey zivot prosim vas pomoste mi sem zoufala miluji ho chci ho len pre sebe pomozte mi dekuji od elena


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »