Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOUZLA NA LÁSKU

1. CHCEŠ ABY SI TĚ VŠIMNUL :

Potřeby: 7 okvětních lístků růže

7 jadérek z jablka

7 kapek vanilkového extraktu

7 kapek jahodové šťávy

7 kapek malinové šťávy

7 polévkových lžic vody

2 lžičky skořice

Postup: Sedmý den v týdnu (neděle) smícháš v sedmou hodinu (ráno nebo večer v sedm) při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."

Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

2. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.

3. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :

Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!

4. CHCEŠ SE ZBAVIT TRÁPENÍ S LÁSKOU :

Postav růžovou svíčku mezi bílé a na papír napiš jméno kluka na kterého chceš zapomenout. Papírek se jménem spal v plamenu růžové svíčky a říkej: " ať tvé jméno shoří jasným plamenem to, že na tebe zapomenu mě osvobodí v tento moment"

Popel nech napadat do misky s vodou. Toto kouzlo působí nejlépe při úplňku.

5. CHEŠ POZNAT SVÉHO BUDOUCÍHO KLUKA :

a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.

Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na

libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!

když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě

nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.

b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší

době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které

napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned

se to dozvíš!

c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,

naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné

sny o tvém vyvoleném.

d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich

voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je

polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem

nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave

na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané

kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.

e) JEN PRO ODVÁŽNÉ !!!

Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.

Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího

kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým

ramenem se objeví obrys klučičí tváře.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzla a čáry jsou součástí čarodějnictví, kterou nejčastěji používá čarodějnice pracující sama. Kouzla dělají celé skupiny , ale existují velmi účinná kouzla, která může provádět jednotlivec. Nejdůležitější pro čarování jsou CITY. Musíte CHTÍT, aby se něco stalo. Musíte si to přát celou svou bytostí a prostřednictvím této touhy vložíte veškerou svou sílu do kouzla. To je důvod, proč je mnohem lepší dělat taková kouzla pro sebe než žádat někoho jiného, aby to pro vás udělal. Jestliže děláte nějaké kouzlo pro druhou osobu, neexistuje způsob, jakým by se vám mohlo podařit vložit stejnou dávku emocionální síly do naplnění přání druhé osoby. Jak na to? Vytvořte jednoduchý kruh a čarujte v kteroukoli dobu. Ale pozor, správně byste měli čarovat na místě, kde vás nikdo nebude rušit! Kouzlo opakujte 3x do týdne, výsledky se dostaví. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, ale pamatujte si jedno pravidlo: "Dělej, co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Dám vám doporučení vyzkoušet tento jednoduchý testík, který sice zná víc lidí ale je to fakt dobrý na zjištění magických schopností !!!

Požádejte kamaráda, známého, mamku, taťku, sourozence nebo jinou osobu aby se svlékla do pasu a posadila se zády k vám. Natáhněte ruku s dlaní obrácenou dolů a prsty u sebe a namiřte ji na její záda. Konečky prstů udržujte ve vzdálenosti asi 2,5 cm od povrchu pokožky. Teď pomalu pohybujte rukou nahoru a dolů podél páteře. Snažte se držet paži rovně a soustřeďte své myšlení na vyslání veškeré své energie svou paží do ruky a konečků prstů.

Pokud vám osoba sdělí, že nic necítí, tak vám nerada musim říct že vy asi pravděpodobně žádnou vnitřní sílu nemáte, a nebo jste si test udělali jen z legrace. Ale pokud vám osoba sdělí, že cítila lehké šimrání, spíše brnění, nebo i něco jiného, gratuluji. Pro vás bude čarování hračkou. Fakt to zabírá J papa :-*

ZAKLÍNADLA

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

Zaklínadlo počasí

Už nechcete sedět mlčky doma a sledovat to otravné deštivé počasí? Zde je možnost. "Archilus, Pilantus, Djamo"

Zaklínadlo štěstí

"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"

Zaklínadlo proti zlým duchům

"Prach jsi a v prach se obrátíš. Na věčnosti, ať zlý duchu shoříš"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

raději nečíst

(lorius, 16. 6. 2013 9:16)

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej dabla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!! do kelu..

Re: raději nečíst

(radeji necist, 6. 7. 2013 13:09)

tak proc to sem pises ???

pravda

(velka carodejka, 26. 6. 2013 14:24)

mala carodejka ma pravdu protoze me polibil a zamiloval se do mne

KOUZLA NA LÁSKU

(LUCO, 4. 6. 2013 0:26)

Fakt dějuji za odpověď... ajo nemám za co děkovat, protože žádnou odpoveď jsem se nedočkal :-(

ggfdgf

(anonim, 31. 5. 2013 14:16)

husty

anonim

(anonim, 9. 3. 2013 10:34)

vubec to nefunguje je to kravina UUUUUUUUplna kravina FUUJJJJJJJJJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: anonim

(mala carodejka, 9. 3. 2013 12:54)

tak hele nefunguje to protoze to neumis, jinak kdyby to nefungovalo tak by mi to asi neslo !!!!!!

Re: Re: anonim

(čarodějka telula, 24. 5. 2013 14:40)

málá čarodějko hele funguje to 2 kouzlo aby tě políbil ? :)

Re: anonim

(Dana, 8. 4. 2013 11:51)

Mala carodejka má pravdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Re: anonim

(mala carodejka, 23. 4. 2013 15:55)

diky Dana :D :)

magie

(Čarodějka Mardží, 8. 5. 2012 11:44)

každý z nás dostává do svého podvědomí část nadpřirozeného.Je jen na vás jak ho použijete.Nevěřit na nadpřirozené věci je hloupost je to to samé jako nevěřit na vítr ten také nevidíte.Používat magii je jako pít čaj.Každá žena jednou za svůj život udělala svému dítěti čaj z bylinek a dala do něho svou lasku a pocit že mu pomáhá a jestli je to černá magie to je k smíchu. Příroda je všude kolem nás a my jsme její součástí a je jen na nás jestli tento dar přijmeme a nebo se tomu budeme vysmívat.Já jsem čarodějka a jsem na to hrdá,nedělám žádné rituály to je zase jen výmysl lidí používám ke své magii rozum a logiku.Pomáhám přírodě a ona pomáhá mě a jak jeden rozumný člověk řekl chran nevinné ale netrestej viníky tohle je ta hranice mezi dobrem a zlem.Až si to všichni uvědomíme bude ráj kolem nás.Ten kdo píše že příroda je hnusná věc at se koune do zrcadla on je součástí přírody díky ní by tu nebyl nejedl by a ni by nedýchal.At se zamyslí nad svím článkem Jeho Bůh je jen mítus co vytvořili lidé aby mohli mýt moc nad ostatníma a obohacovat se. V magii je také něco jako desatero neprovozum magii za uplatu a ze sobeckých důvodů.Každá dobrá čarodějka žije v chudobě nepotřebuje mít kolem sebe hmotné statky drahé kamení a kostely modlí se v přírodě obámá stromy a povídá si s trávou,na tvém bohu je dost zla když se upapovali čarodějky když se vedli níboženské války a kolik dobrých lidí bylo pověšeno jen díky tomu že se to zrovna někomu kdo uctívá tvého boha hodilo.Dobrá magie tohle nepotřebuje.její součástí je Matka země. je jn na tobě jak to přijmeš pokud na obohacení je to zlá magie pokud na pomoc druhým je dobrá.jsi li sobecký a zlý nikdy nemůžeš dát lidem štěstí a pohodu.Pomoct jim od trápení a bolesti.Jsi li dobrý poznáš to sám a ani si neuvědomuješ že provozuješ dobrou magii.Bohužel je na světě více těch co se snaží utrhnout si pro sebe to nejlepší sousto než tech co se snaží pomoci druhým.Pak jsou temito tvory tak osočovány že se raději stáhnou do ustraní a schovávají se před světem...před takovými jako jsou ty co tady píšou bludy že magie jen zlá....

Plne s tebou souhlasim

(Lydia, 8. 5. 2013 9:57)

Mluvis mi z duse. Skoda, ze vic lidi nemysli jako ty. Na svete by to vypadalo uplne jinak.

Škola realnej magia zdarma

(zethy, 7. 5. 2013 22:54)

Dobrý deň máme stránku http://magiaenergie.tk a snažíme sa učiť ostatných liečiť samých seba aj iných a ďalšie techniky ako vy robíme to zadarmo a chceme s vami spolupracovať.Prepáčte ak to sem dám viackrát ale chcem vás upozorniť aby ste si to všimli.

Škola realnej magia zdarma

(zethy, 7. 5. 2013 22:54)

Dobrý deň máme stránku http://www.magiaenergie.tk a snažíme sa učiť ostatných liečiť samých seba aj iných a ďalšie techniky ako vy robíme to zadarmo a chceme s vami spolupracovať.Prepáčte ak to sem dám viackrát ale chcem vás upozorniť aby ste si to všimli.

Ahoj co to je?

(Kluk čaroděj začátečník, 2. 5. 2013 15:53)

Na vráchu to vyzkoušení jestli jsi čaroděj zapůsobilo prej jako by ho někdo šimral myslíte že je to ok? Jinak bezva web

Re: Ahoj co to je?

(Kluk čaroděj začátečník, 2. 5. 2013 15:53)

*Bráchu

KOUZLA NA LÁSKU

(LUCO, 1. 5. 2013 14:12)

Ahoj čarodějky a mágové :) budou ty kouzla fungovat i na gaye? Jsem spiritální člověk ale jsem gay.

myš

(myš, 21. 4. 2013 12:18)

jestli si myslíte že to nefunguje tak sem nechodte

Kouzla

(Dejv, 21. 4. 2013 11:25)

Skvělé kouzla najdete na http://kouzlaonline.cz

Můžete se je tam i naučit. Skvělá stránka. doporučuju

kouzla nejsou prave

(sarka, 13. 4. 2013 14:48)

kouzla jsou hloupe


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »