Jdi na obsah Jdi na menu
 


OBRANA PROTI KLETBÁM A UHRANUTÍ

Na obranu proti kletbám je nejjednodušší použít nějaký amulet. Ten nejznámější je pentagram. Před jeho použitím je třeba ho magicky aktivovat. Udělej běžný zasvěcovací rituál a při něm mu dej úkol, aby Tě chránil před kletbami.V případě, že jsi prokletý, tak pro zrušení kletby je potřeba znát přesnou proklínací formuli. Stačí potom obrátit příčiny a následky - tím kletbu ukončíš. V tomto případě je potřeba hodně zkušeností a znalostí magie.

PŘÍKLAD ZRUŠENÍ KLETBY:
Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.
Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal
. . .uveď jméno zaklínače (pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj)...
a měním je v nejpozitivnější dobro.
V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.
Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.
A tak se staň!

Na lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

Pokud máš pocit, že jsi uhranutý, tak můžeš udělat očistné kouzlo. Zapal svíčku, nasyp kolem ní šalvěj a sůl. Prones zaříkadlo na zrušení uhranutí a máš klid. :o)

ZAŘÍKADLO PROTI UHRANUTÍ:
Zaklínám Tě ohněm, vodou, vzduchem a zemí. Síly Světa volám Vás na pomoc, ozvěte se mi.
Vše zlé co ubližuje mi, ať vrátí se zpět zemi.
Co špatné potkává mě, nechť odejde co nejdál ode mě.
A tak se staň!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výpovědi o půjčce

(Agata, 17. 7. 2019 1:13)

Ahoj všichni!
Jsem Agáta, v současné době žiji v Opavě, Česká republika. V tuto chvíli jsem vdova se dvěma dětmi a já jsem byl v březnu ve finanční situaci a potřeboval jsem refinancovat a platit své účty. Snažil jsem se hledat půjčky od různých úvěrových firem jak soukromých a firemních, ale nikdy s úspěchem, a většina bank odmítla můj kredit. Ale jak by si to Bůh přál, byl jsem představen v družstevním běhu od Božského muže, soukromého úvěrového věřitele, který mi dal půjčku ve výši 80 000 EUR a dnes jsem vlastníkem firmy a moje děti se v tuto chvíli daří dobře, pokud musíte se obrátit na jakoukoli firmu s odkazem na zajištění úvěru bez zajištění, kontrolu bez úvěru, žádného spolupodpisovatele s úrokovou sazbou pouze 2% a lepší plány splácení a harmonogramu. Neví, že to dělám, ale teď jsem tak šťastný a rozhodl jsem se, že lidé o něm budou vědět více a také chci, aby mu Bůh žehnal více. Můžete ho kontaktovat na jeho emailu: dantecooperativehelp@hotmail.com pro rychlé chatové volání nebo whatsapp / +35677926593

dík
Agáta

Pomoc

(Arnik, 18. 7. 2009 11:05)

Omlouvám se, četl jsem tu spoustu komentářů, kde se žádá o pomoc. Zabývám se magií a především obranou proti černé magii a speciálními odbloky věcí jdoucích z minulých životů i ze současnosti asi 20 let.
Protože tu není možnost obrátit se na tebe P přímo, činím tady nabídku možné spolupráce na tomto webu a osobní pomoci lidem s probléma způsobené černou magií.

Re: Pomoc

(Helena, 14. 4. 2014 1:02)

Ahoj pokud tvá nabídka stále platí můžeš se mi prosím ozvat na helik109@seznam.cz moc děkuju

ARNIK

(MARTA, 1. 6. 2014 18:23)

ARNIK ahoj potrebovala bych pomoc ... pises tu ze to delas uz 20let tak bych chtela pozadatat jestli bys semnou zacal pracovat nebo poradil co mam zesebou delat nebo uz to nezvladam ..muj email je.... martij1234@email.cz z pozdravem MARTA

Re: Pomoc

(lucie , 24. 8. 2014 19:13)

prosim o pomoc muj email promesse@email.cz moc děkuji

Re: Pomoc

(žaneta, 23. 2. 2015 16:13)

dobrý den, zajimalo by mě, jak se to pozna, že je clovek uhranuty nebo nejak zacarovany...taky se mi vubec nedari, ale to snad odmala ... jestli by s tim slo neco udelat nebo mam proste jen smulu ... , budu rada za odpoved, dekuju, krasny den, zaneta hrabeovaz@centrum.cz

Re: Pomoc

(Daniela, 7. 5. 2015 20:57)

Ahoj, hledám pomoc, nějakou dobu sleduji své opravdu velké nezdary a ztráty. Rodinné, partnerské, finanční, v zaměstnání. I všichni blízcí říkají, že 'snad není možné', aby se tohle někomu dělo. Dlouho jsem odolávala, ale už se cítím bez energie. Nepomáhají očisty, modlitby, přání .... Nic. Prosím o pomoc. Můj email - ynnad37@email.cz Moc děkuji.

Re: Re: Pomoc

(PeVe, 8. 9. 2016 9:01)

Zdravim.. mohu se zeptat, jak jste na tom dnes?

Re: Re: Pomoc

(venca, 4. 4. 2017 0:30)

Jsem na tom stejne mozna to vedvou dokazem porazit

Re: Re: Re: Pomoc

(Jenda, 4. 5. 2017 20:04)

Doporučuji Barunku. Pomůže na 100%. Kontakt: Barunkabarunka69@@seznam.cz. Jsem díky ní zase šťastnej

Re: Pomoc

(Daniela, 7. 5. 2015 20:58)

Ahoj, hledám pomoc, nějakou dobu sleduji své opravdu velké nezdary a ztráty. Rodinné, partnerské, finanční, v zaměstnání. I všichni blízcí říkají, že 'snad není možné', aby se tohle někomu dělo. Dlouho jsem odolávala, ale už se cítím bez energie. Nepomáhají očisty, modlitby, přání .... Nic. Prosím o pomoc. Můj email - ynnad37@email.cz Moc děkuji.

Re: Re: Pomoc

(gabrielkudry@seznam.cz, 14. 10. 2016 9:24)

ahoj,myslím si že tvé potlidby nejsou vyslyseny z nejakeho duvodu,bud je neco zle s tebou,nebo tvé prozby neslyší proto že jsi nebyla na spovedi nejmene rok.Při křtu je vždy podminkou 1 do roka jit na spoved aby tve mozlidby byli i nadale slyšeny,jinak to dle mne nema cenu.

Re: Pomoc

(Jakub, 12. 1. 2016 20:35)

Prosím o pomoc, ozvěte se prosím na mail brian.houda@gmail.com, napíšu více, děkuji

Re: Pomoc

(Jiřina, 10. 1. 2017 18:34)

Dobrý den, mohl byste mi pomoci s jednou osobou,která mi neustále psychicky bezdůvodně ubližuje?Děkuji za odpověď ,nechavam svůj e-mail:jyirzka@seznam.cz

Re: Re: Pomoc

(Lada, 18. 1. 2017 11:35)

Zavolejte panu Holubovi, urcite vam pomuze!!!

Re: Pomoc

(Lucinka, 20. 2. 2019 14:35)

Prosím pomoc! Zrušit kletbu a ochranu! Mail pazzicka@o2active.cz
Děkuji

Re: Pomoc

(Pavla, 2. 5. 2019 9:22)

Dobrý den.
Pomáháte ještě prosím lidem proti uhranutí?
Děkuji za odpověď. Pavla
p.p.rk@centrum.cz

Re: Pomoc

(M, 30. 5. 2011 1:38)

Ahoj. Pokud to plati. Prosim ozvi se mi na Kasparmatej@seznam.cz

Re: Pomoc (od Arnika??)

(kat, 11. 9. 2011 19:47)

snad zabloudis na tuhle stranju jeste jednou...
potrebuju pomoc... a protoze nevim jak kontaktovat uzivatele teto stranky... obracim se na tebe... nebo na vas??? prosim o kontak na ka.lu.7@seznam.cz nutne... a specha... dik za vas cas i odpoved...

Pomoc

(Petr, 31. 8. 2014 10:28)

Prosim vas potřebuju pomoc můj imael petrpuska @seznam.cz


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »