Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.VARIANTA ZASVĚCENÍ ATHAMU

Za jasné noci se vydejte k nějakému čerstvému pařezu. Zabodnete nůž do středu pařezu a z pěti tenkých proutků nebo klacíků, které nasbíráte cestou, poskládáte kolem nože znamení pentagramu neboli pěticípé hvězdy. V tu chvílí by na nůž mělo dopadat měsíční světlo. V duchu proneste následující zaklínadla:

"Ať se kolem nás vytvoří ochranný kruh!"

Chvílí počkejte a pak pokračujte:

"Zaklínám vás duchové tohoto místa, ať síla poraženého stromu přijde do mého rituálního nože! Tak si to přeji a tak se to stane!"

Počkáte asi pět minut, přičemž se budete snažit myšlenkově koncentrovat na nůž, do něhož právě teď skrz kořeny přechází mohutná síla země.

S pevnou myšlenkou, že jedině vy znáte klíč k magické síle svého rituálního nože, odstraníte pentagram, nůž vložíte do pouzdra nebo zabalíte do hedvábného šátku a odneste domů. Počkáte do prvního dne, kdy bude svítit slunce na čisté obloze rozbalíte látku nebo vyndáte nůž z pouzdra a vystavíte jej po obou stranách slunečných paprsků.

Vyslovíte následující formuli: "Tak jako v tomto noži skryta síla Země a Měsíce, ať do něj přejde i síla slunce a ohně. "

Na závěr rituálu polijte nůž červeným vínem (nebo hroznovým džusem), opláchněte ve vodě, osušíte a poprvé s ním mávnete ve vzduchu a nakreslíte jeho špičkou kolem své hlavy ochranný kruh. Teď je v něm koncentrována síla Měsíce, Země, Slunce, Vody a symbolicky i síla krve, aniž byste ji museli prolít. Zbytek vína můžete na oslavu prolít hrdlem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Magie:)

(Lhastor, 10. 12. 2015 0:50)

Tak,koukám,že další nadšenec má stránky,no když pominu některé příspěvky lidí,kteří by měli napřed studovat více češtinu,tak se vyjádřím asi takto:Magie je pouze jedna,jak ji využijete záleží na vás,když se zneužívá je tzv.černá(člověk podléhá temným bytostem a nic nemá pod kontrolou a většinou pak špatně dopadá),červená se využívá sexuálním směrem,bílá to jsou mniši(léčení,vztah k přírodě,pomoc bez ovlivňování),a zde je třeba si uvědomit jeden základní fakt:i když to myslíte dobře,nelze působit na druhé lidi,kteří s tím neosuhlasí,nebo o tom netuší,protože tím jdete proti jejich sv.vůli a i když záměr byl dobrý-tak ve výsledku již neúmyslně praktikujete černou magii a to se vztahuje i na osobu,která se vám líbí a usilujete o ni,to je špatně..pozor na to!Funguje to,ale nemělo by se to dělat,ponechejte všem bytostem kolem vás svobodnou volbu a jen když někdo bude chtít pomoci,pak se dá čarovat,je to velká zodpovědnost!

rada caruji

(natalie, 25. 7. 2013 20:30)

no pani to se mi libi a moc rada caruji ale vsude je jen cerna magie a tu ja neviznavam a viznavat taky nebudu :) a to vam odprisahnu

ja toto neznám

(nevím, 29. 9. 2012 20:23)

ja kouzla neznam ale jedno sem czladl a to z kamaradama kouzlo vody a za 2hpdiny zacalo pršet a to semchtěl

Atahamu?

(TOP SECRET, 27. 7. 2009 22:37)

Paneboze jaky athamu...kdyby neco athame tedy nezbytnou pomucku pri carovani sklonujeme athame a ne athamu....autor clanku je s prominutim pekny tupec!!!

Re: Atahamu?

(Výjimečná holka, 8. 4. 2012 19:32)

Jestli jsi vytvořil stránku jako je tahle a bez chyby tak do toho můžeš mluvit, jestli ne tak se do toho neser.

Re: Re: Atahamu?

(, 30. 5. 2012 22:10)

Souhlasím když píšu články na blog tak bych je proboha měl snad mít bez chyb!!!!!!!!!!!

prosím vás

(anna.solinova@seznam.cz, 19. 2. 2009 19:26)

odpovězte mi prosím co je to athame na anna.solinova@seznam.cz