Jdi na obsah Jdi na menu
 


KOUZLA NA LÁSKU

1. CHCEŠ ABY SI TĚ VŠIMNUL :

Potřeby: 7 okvětních lístků růže

7 jadérek z jablka

7 kapek vanilkového extraktu

7 kapek jahodové šťávy

7 kapek malinové šťávy

7 polévkových lžic vody

2 lžičky skořice

Postup: Sedmý den v týdnu (neděle) smícháš v sedmou hodinu (ráno nebo večer v sedm) při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."

Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.

2. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.

3. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :

Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!

4. CHCEŠ SE ZBAVIT TRÁPENÍ S LÁSKOU :

Postav růžovou svíčku mezi bílé a na papír napiš jméno kluka na kterého chceš zapomenout. Papírek se jménem spal v plamenu růžové svíčky a říkej: " ať tvé jméno shoří jasným plamenem to, že na tebe zapomenu mě osvobodí v tento moment"

Popel nech napadat do misky s vodou. Toto kouzlo působí nejlépe při úplňku.

5. CHEŠ POZNAT SVÉHO BUDOUCÍHO KLUKA :

a) Vystřihni z papíru srdce a napiš na něj jména kluků, kteří se ti líbí.

Pak ho otoč popsanou stranou dospod a propíchni ho jehlou na

libovolném místě. Propíchnuté jméno bude patřit tvé budoucí lásce!

když se netrefíš do žádného jména, znamená to, že si na lásku ještě

nějaký čas počkáš anebo, že to pravé jméno na srdci chybělo.

b) Chceš zjistit, jak se bude jmenovat tvůj kluk, kterého v nejbližší

době potkáš? Než půjdeš spát, dej si pod polštář kartičky, na které

napíšeš klučičí jména. Ráno po probuzení si jednu vytáhni, a hned

se to dozvíš!

c) Chceš vidět ve snu svoji budoucí lásku,Kup si sušenou levanduli,

naplň s ní plátěný pytlíček, dobře ho zavaž a dej pod polštář. Krásné

sny o tvém vyvoleném.

d) Nastříhej z papíru třináct stejných kartiček. Pak napiš na šest z nich

voděodolným fixem svoje přání. Zamíchej kartičkami a všechny je

polož na dno misky nebo umyvadla. Pomalu na ně malým proudem

nalévej vodu a pozoruj popsané kartičky. Ta, která jako první vyplave

na povrch, ti napoví, které přání se ti splní. Pokud vyplavou nepopsané

kousky papíru, na splnění svých přání si budeš muset ještě chvíli počkat.

e) JEN PRO ODVÁŽNÉ !!!

Tohle je jen pro silné nervy. O půlnoci zapal svíčku a zhasni světlo.

Postav se před zrcadlo a opakuj, že chceš vidět tvář svého budoucího

kluka. Musíš se hodně soustředit… a magie začne působit! Nad tvým

ramenem se objeví obrys klučičí tváře.

KOUZLA A ČÁRY

Kouzla a čáry jsou součástí čarodějnictví, kterou nejčastěji používá čarodějnice pracující sama. Kouzla dělají celé skupiny , ale existují velmi účinná kouzla, která může provádět jednotlivec. Nejdůležitější pro čarování jsou CITY. Musíte CHTÍT, aby se něco stalo. Musíte si to přát celou svou bytostí a prostřednictvím této touhy vložíte veškerou svou sílu do kouzla. To je důvod, proč je mnohem lepší dělat taková kouzla pro sebe než žádat někoho jiného, aby to pro vás udělal. Jestliže děláte nějaké kouzlo pro druhou osobu, neexistuje způsob, jakým by se vám mohlo podařit vložit stejnou dávku emocionální síly do naplnění přání druhé osoby. Jak na to? Vytvořte jednoduchý kruh a čarujte v kteroukoli dobu. Ale pozor, správně byste měli čarovat na místě, kde vás nikdo nebude rušit! Kouzlo opakujte 3x do týdne, výsledky se dostaví. Můžete dosáhnout všeho, co chcete, ale pamatujte si jedno pravidlo: "Dělej, co chceš, pokud to nikomu neuškodí".

Dám vám doporučení vyzkoušet tento jednoduchý testík, který sice zná víc lidí ale je to fakt dobrý na zjištění magických schopností !!!

Požádejte kamaráda, známého, mamku, taťku, sourozence nebo jinou osobu aby se svlékla do pasu a posadila se zády k vám. Natáhněte ruku s dlaní obrácenou dolů a prsty u sebe a namiřte ji na její záda. Konečky prstů udržujte ve vzdálenosti asi 2,5 cm od povrchu pokožky. Teď pomalu pohybujte rukou nahoru a dolů podél páteře. Snažte se držet paži rovně a soustřeďte své myšlení na vyslání veškeré své energie svou paží do ruky a konečků prstů.

Pokud vám osoba sdělí, že nic necítí, tak vám nerada musim říct že vy asi pravděpodobně žádnou vnitřní sílu nemáte, a nebo jste si test udělali jen z legrace. Ale pokud vám osoba sdělí, že cítila lehké šimrání, spíše brnění, nebo i něco jiného, gratuluji. Pro vás bude čarování hračkou. Fakt to zabírá J papa :-*

ZAKLÍNADLA

Zaklínadlo lásky

"Vyzývám vás nebeské síly, ať dojde má zpráva k svému cíly. Ať zjistí můj (jeho jméno) milý, že mě má rád, ať láskou ke mně nemůže spát". Ať se tak stane.

Zaklínadlo počasí

Už nechcete sedět mlčky doma a sledovat to otravné deštivé počasí? Zde je možnost. "Archilus, Pilantus, Djamo"

Zaklínadlo štěstí

"Od této chvíle bolesti zmizí, smůla a trápení budou mi cizí. Těším se na štěstí, už nejsem v krizi"

Zaklínadlo proti zlým duchům

"Prach jsi a v prach se obrátíš. Na věčnosti, ať zlý duchu shoříš"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Takže!

(Ty-lee, 14. 3. 2012 16:10)

Hele tohle je ten nej blog takže neurážej!Když se ti to nelíbí tak sem nechoď a nepiš!To platí i pro ostatní co uráží.I když jio neznám myslim, že autorka je skvělá holka!

to byste měly vědět

(Evule , 14. 2. 2011 17:27)

vy si myslíte že to nejde ale jde .. sama s tím mám zkušenosti zkoušela sem kouzlo lásky je to tak 2 roky zpátky podobné jako měl autor tohoto blogu napsaný pod názvem = Chceš poznat svého budoucího kluka? bylo to velmi podobné tomu jen pro odvážné.. bohužel u toho rituálu nebylo napsané varování a bylo psané až na další ztránce stálo tam že se kouzlo může změnit ve zlé pokud budeme rituál dále prodlužovat aby sme si kluka lépe prohlédly a že pak můžeme vidět svoji smrt a když ji uvidíme stane se nám neštěstí.. bohužel sem si varovaní přečetla až další den , překvapilo mě když sem sama sebe viděla umírat a proto sem na blogu hledala nějaké vysvětlení a narazila na svoji odpověd. čekala sem jaké neštěstí se mi stane a stalo moji kočku kterou jsem měla 4 roky postihla smrt ! nikdo neví proč .. a proto myslím že by ste si s tímhle neměly zahrávat !

Re: zajimawe

(mAGDA , 15. 6. 2011 17:59)

cus hele plsy odpiis mi na krisa789@seznam.cz a posli mi ten blog kde jsi to nasla ja nemam z takychto weci strach!!§§ cus

Re: to byste měly vědět

(to je jedno, 22. 8. 2011 18:43)

Tak to jsi pěkná kráva, že nejdřív něco děláš a nepřečteš si návod nejdřív pořádně a celý. Dobře ti tak, akorát je mi líto tvé kočky. Ta za to fakt nemohla, že ty jsi debil

Re: Re: to byste měly vědět

(Lol, 20. 12. 2011 10:18)

A ty si piča :D hele neurážej tady kurva jo? To že je někdo někdy zbrklej a nepřemíšlí a chce to mít za sebou. To už je jeho věc! NE? Tady nás akorát chtěla upozornit!!! Nažďár :D

Re: to byste měly vědět

(Samvěd, 3. 1. 2012 19:43)

Přesně můj názor.. s magií si nezahrávejte...
Nic dobrého nepřinese...

Re: to byste měly vědět

(kolemjdoucí, 5. 3. 2012 18:00)

Ahoj nechtěla jsem sem něco psát ohledně magie, ale vidím, že je to nutné.Tento výše popsaný rituál se zrcadlem není bezpečný a nikdy neuvidíte v zrcadle svého budoucího kluka. Zrcadlo je průchod do jiného světa a pakliže uděláte tento rituál dostane se k Vám záhrobí. Jak se pak tohoto zbavit - je to těžké, ale jen opravdový mág toto umí.
Nikdy si prosím s magií nezahrávejte ti jež jim není určena. Autorce blogu doporučuji vše vymazat. Ti co něco z toho zkusí se pak nedokáží zbavit toho co přijde pak...

Skutočnosť

(Dark Robko, 26. 2. 2012 1:04)

Vsetky kuzla ktore sem autor tohto webu pridal su len pre baby ale o to nejde ale toto su len amaterske riekanky primarne zaklinadla prave ktorimi mozes pomoct aj ublizit su zaklinadla sekundarne ja som magom temnoty a ovladam umenie temnej magie v nasej rodine je carodejnictvo dedicne a kedze som dalsi v poradi z nasej rodiny obdrzal som knihu tienov s temnymi zaklinadlami kopu som z nich uz pouzil a naplnili sa a neni pravda podla aury ovladas zivel spravil som uz zaklinadlo ovladania ohna alebo veternu smrst a pritom som zem dokazem cloveka zmrzacit urieknut zakliat a dokonca je tam zaklinadlo vezmi zivot odskusane a aj zivot navrat kazdy nemoze byt carodejnikom kto nema ten jeden gen ktory mu to umoznuje ale na to nenarazam proste radim vas davajte si na tento sposob ako skrotit ducha púozor lebo temnota je mocnejsia ako svetlo a kazdy to dobre vie

Doufám

(maronissska, 21. 2. 2012 17:00)

Prosím ať to zabere.

Černá magie

(DarkyuukiHinata, 3. 8. 2011 11:45)

Nevíte někdo kde bych se mohla naučit černou magii?? stačila by mi stránka nebo odkaz knihy kterou bych si mohla koupit klidně i za 25 000 Kč. To je mi jedno.....e-mail ...... Kasandra446@seznam.cz
Děkuju =)

Re: Černá magie

( VLASTA, 9. 8. 2011 22:28)

AHOJ NAJDI SI MILANA SULEJE NA INTERNETU ON JEDINJY TI MUZE POMOCI JE TO TEN ZPEVAK BUD ALE VELMI OPATRNA ON TI POMUZUE

Re: Re: Černá magie

(Samvěd, 3. 1. 2012 19:45)

Vypni si caps-lock a používej Český jazyk pořádně.

Re: Černá magie

(lukas, 12. 12. 2011 10:23)

s černou magií bych si nezahrával rači se zajímej o jinou magií

Re: Re: Černá magie

(Samvěd, 3. 1. 2012 19:44)

V tom je ovšem ten problém... třeba podle mého, existuje jenom černá magie...

tak

(kalkulačka, 3. 1. 2012 17:26)

Já mám e-mail PetrikParkan a jestli na něm 4.Ledna nebude kouzlo jak vyčarovat 1 2000 tak tuhle stránku smažu.

kouzlo

(Eliška, 20. 10. 2011 15:43)

vanilkového extraktu

kouzlo

(Martina, 3. 10. 2011 0:30)

kde seženu vanilkového extraktu?Prosím poraďte na emailu 1Mapinka12@seznam.cz

Ach jo..

(Isan, 30. 9. 2011 16:12)

Lidi.. když už chcete praktikovat takovéhle věci tak si o tom něco přečtěte. Tohle je manipulování s myslí někoho jiného.. a to e jak známo nevyplácí. Je to z části černá magie.. Daleko lepší než takovéhle čáry máry.. je být k němu/ní upřímný.
Magie je skvělá věc, ale musí se s ní zacházet opatrně a ne si najít první blbost a zkoušet ji :-)

kouzla

(magie, 25. 8. 2011 1:16)

já nevim jak cvy lidi ale ty kouzla fungujou kromě troho posledního ktery je opsaní ze serialu čarodejky

O.M.G

(Lidi probertese , 7. 8. 2011 9:04)

Si jako trošku pletete magii z Sci-Fi ne ??
že někde v televizi vidite že ma v ruce ohnivou kouly neznamena že to takhle je aji v realu kouzla nejsou jenom svitici koule a odřikani zaklinadel si mislite že je to stejne jako ve WoW nebo v serialu čarodejky ??
to ste potom fakt straceni


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21

následující »